17 stycznia, 2020 Aktualności Brak komentarzy

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że dziś 16 stycznia obchodzimy V jubileusz powstania spółki Oś Eko.
Mamy za sobą pięć lat doświadczeń i wyzwań zawodowych. Każdy rok był dla nas kolejnym krokiem w rozwoju. Wraz z naszymi klientami i partnerami biznesowymi pokonujemy każde nowe zmiany prawne w przepisach. Na bieżąco i elastycznie podążamy za zmianami, szkolimy się i szkolimy naszych klientów. Realizujemy projekty unijne, pozyskujemy fundusze unijne, jak i bierzemy udział w przetargach inwestycyjnych. A to tylko część z naszych działań rozwojowych, które mają istotne długoplanowe realizacje.
Rozwój w naszym przypadku odzwierciedla rosnąca liczba zatrudnionych pracowników. Mamy do dyspozycji klientów wykwalifikowanych specjalistów w różnych specjalizacjach: gospodarka odpadami, emisje do atmosfery, woda i ścieki, gospodarka opakowaniami i zużytym sprzętem elektronicznym, ochrona przyrody.
W związku z ciągłymi regulacjami prawnymi w sferze ochrony środowiska, widzimy naszą możliwość rozwoju w kierunku zatrudnienia i poszerzenia liczby specjalistów.
Plany rozwojowe mają swoje poparcie w związku z budową nowej siedziby spółki. Wybudowana od podstaw z wykorzystaniem rozwiązań ekologicznych, przyjazna dla środowiska i swoich użytkowników. Uwieńczeniem obchodów naszego jubileuszu będzie przeniesienie spółki na nowy adres ul. Browarna 7 w Zielonej Górze.
Kto nas już zna, to wie, że jesteśmy już w pełni mobilni i naszymi oznakowanymi samochodami możemy dojechać na każdy nadzór czy spotkanie z kontrahentem. Obecnie obsługujemy na stałe przeszło 160 firm. Mamy wśród nich stałych klientów i partnerów w biznesie, między innymi: Strabag, Gaz-System S.A., Lug Light Factory Sp. z o.o., Budimex S.A., Ekoenergetyka – Polska Sp. z o.o., Eobuwie.pl S.A., Sieć sklepów KIK Textil i Intermarche i Bricomarche. Cieszy nas wzrastająca ilość zadowolonych z naszej pracy klientów, którzy polecają nas i możemy dzięki nim realizować kolejne zlecenia i umowy. Najlepsza reklama to zadowolony klient.
Mamy w naszej historii kilka kluczowych inwestycji na terenie Polski, które nadzorowaliśmy. Między innymi: odcinki drogi S3, autostrada A4, gazociągi czy rewitalizacja kompleksu pałacowo-parkowego w Zatoniu. Dbamy o rzetelność i dokładność, więc w ofertach przetargowych jesteśmy bardzo konkurencyjni.
Docenieni zostaliśmy na ubiegłorocznym Kongresie Gospodarczym Województwa Lubuskiego, otrzymując nagrodę w dziedzinie „ Zielona Gospodarka – Eko firma”. Wyróżnienie to jest dla nas znakiem, że misja którą się kierujemy „ prowadź biznes w zgodzie z naturą” jest dobrze wyznaczonym kierunkiem.
Pięcioletnie doświadczenie w branży jako spółka, daje nam mocne podstawy do zrównoważonego planowania naszej przyszłości. Projekty unijne, pozyskiwanie funduszy unijnych czy udział w przetargach inwestycyjnych to tylko część z naszych działań rozwojowych.

Dziękujemy Wszystkim naszym Kontrahentom, Partnerom w biznesie i Sympatykom za to, że z nami jesteście.

Avatar
Napisane przez Ewa Pilecka