26 sierpnia, 2019 Aktualności Brak komentarzy

Nasza firma w dużej mierze przykłada się do poprawy świadomości ekologicznej naszych klientów. Prowadzimy szkolenia z zakresu obowiązków, jakie wynikają z przepisów o ochronie środowiska.

Jednak wiemy, że naukę dobrych nawyków dobrze jest rozpocząć jak najwcześniej, dlatego też chcielibyśmy zrobić pierwszy krok w stronę edukacji Najmłodszych. Stąd zrodził się pomysł zorganizowania konkursu dla dzieci pracowników, naszych klientów.

Temat konkursu brzmi : Łączy wszystkie pokolenia – wspólne dobro: „czysta Ziemia”

Dzieci w formie prac plastycznych przedstawią nam, jak ich zdaniem, o środowisko dba firma w której pracuje Mama bądź Tata.

Chcielibyśmy, aby tworzenie prac zmobilizowało uczestników do rozmowy na temat ochrony środowiska nie tylko w firmie w której pracują rodzice, ale również do możliwości jakie są w naszym zasięgu np. odpowiednia segregacja, mniejsze zużycie wody. Im wcześniej rozpoczniemy edukację Naszych najmłodszych tym lepiej dla Naszego środowiska. Pamiętajmy, Ziemia to Nasze wspólne dobro….więc wszyscy począwszy od przedszkolaka powinniśmy o nią dbać!!!!

Regulamin konkursu oraz niezbędne oświadczenia znajdują się poniżej.

OŚWIADCZENIA

REGULAMIN KONKURSU

 

Avatar
Napisane przez Ewa Pilecka