14 listopada, 2019 Aktualności Brak komentarzy

Oś Eko laureatem Nagrody Gospodarczej Marszałka Województwa Lubuskiego.

Kolejna edycja Lubuskiego Kongresu Gospodarczego w tym roku okazała się dla Nas niezwykle ważna. Po pierwsze za sprawą głośno komentowanego na kongresie tematu, jakim jest ochrona środowiska. Jednak przede wszystkim, dlatego, że na uroczystej Gali, która odbyła się 10 października, Nasza Firma reprezentowana przez Prezes Ewę Pilecką z rąk Pani Marszałek Elżbiety Anny Polak otrzymała Nagrodę Gospodarczą w dziedzinie „Zielona Gospodarka-Eko Firma”

Znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie 17 przedsiębiorstw z obszaru województwa lubuskiego, które otrzymały wyróżnienie w trzech kategoriach.

Jesteśmy specjalistami ds. ochrony środowiska w zakładach rozproszonych po całej Polsce reprezentując pełen wachlarz przedsiębiorców od małych firm rodzinnych po wielkie międzynarodowe korporacje. Nadzorujemy przyrodniczo flagowe inwestycje – nie tylko w naszym województwie min. budowy dróg ekspresowych oraz gazociągów. Naszym celem jest udowodnienie, że zysk ekonomiczny przedsiębiorstw może iść w parze z ochroną środowiska. Jesteśmy firmą rodzinną, nastawioną na długofalowe relacje, a główne wartości, którymi się kierujemy w firmie to partnerstwo i konstruktywna komunikacja.

Odebrana Nagroda jest dla nas niezmiernie istotna, ponieważ pokazuje, że przez kolejne lata prowadzenia działalności stajemy się coraz bardziej zauważalni a znaczy to tylko jedno, że misja, jaką się kierujemy „prowadź biznes w zgodzie z naturą” jest coraz częściej świadomym wyborem i działaniem przedsiębiorców, na rzecz ochrony środowiska.

Avatar
Napisane przez Żaneta Kochanowska